WEBDESIGN

ROZCESTNÍK

DOMÉNA

Pomůžeme Vám s návrhem optimálního doménového jména, popř. jeho registrací.

WEBHOSTING

Zajistíme Vám uložiště, tj. místo na pevném disku serveru počítače na internetu.

WEBDESIGN

Nabízíme Vám originální a intuitivní řešení s vlastním redakčním systémem (administrací).

SEOOPTIMALIZACE

Navrhneme a zrealizujeme optimální řešení pro vyhledavače, resp. cílové návštěvníky na internetu se zárukou zlepšení pozic v dané oblasti.

 

PODSTRANY

DOMÉNA

Pomůžeme Vám s návrhem optimálního doménového jména, popř. jeho registrací. Vybírá se ve tvaru – www.nazev .cz (eu, com, net, info,….)

WEBHOSTING

Zajistíme Vám uložiště, tj. místo na pevném disku serveru počítače na internetu, kde jsou Vaše webové stránky uložené a přístupné Vašim návštěvníků, resp. zákazníkům.

WEBDESIGN

Nabízíme Vám originální a intuitivní řešení s vlastním redakčním systémem (administrací), s dílny grafiků a programátorů. Svým vlastním redakčním systémem získáte možnost okamžité kompletní zprávy obsahu.

SEOOPTIMALIZACE

Navrhneme a zrealizujeme optimální řešení pro vyhledavače, resp. cílové návštěvníky na internetu se zárukou zlepšení pozic v dané oblasti. Provedeme analýzu Vašeho webu a navrhneme řešení optimalizace pro vyhledavače, kde a jak získat zpětné odkazy, jak přivést na Váš web více návštěvníků a jak je proměnit v zákazníky. Zde i relativně malá úprava má smysl a má velmi pozitivní výsledky.

 

Nabízíme Vám originální a intuitivní řešení Vašich webových stránek s vlastním redakčním systémem. Tvoříme je ve spolupráci našeho výtvarného ateliéru – grafické studio a programátorů. Zaručujeme tak vyváženost a harmonii grafického designu, technických možností, ale i moderních trendů. Při této tvorbě dbáme toho, že grafická podoba Vašeho webu je pro Vás prvořadým prostředkem k okamžitému a jedinečnému zaujetí Vašeho návštěvníka, odlišení se od konkurence a tím i možné přeměny návštěvníka v zákazníka.

 

Vlastní redakční systém (administrace) Vám dává možnost okamžité správy kompletního obsahu Vašeho webu z Vašeho PC on-line.