O celopolepech

Polepy aplikujeme na všechny modely nových i ojetých automobilů. Vzhled svého vozu tak můžete měnit doslova podle nálady nebo aktuální módní barvy. Počet polepů není omezen, lak vozu tím nijak netrpí, naopak je perfektně chráněn před povětrnostními i dalšími vlivy a zůstává jako nový. U ojetých vozů dokáže polep doslova zázraky.
V současné době nastupuje nový trend polepů firemních aut tzv. celopolep aut. Zhotovuje se tiskem na speciální litou samolepicí fólii s malou tloušťkou a následnou laminací s obdobnými vlastnostmi. Laminace slouží ke zvýšení životnosti grafického motivu vzhledem k blednutí barev a oděruodolnosti. Fólie s laminací jsou velmi tvárné a přizpůsobí se i složitým prolisům, tak je možné polepit i tvary jako jsou nárazníky či zrcátka. Dále je možné zhotovit jen částečný polep automobilu. Životnost polepu se udává 5-7let.

Technologie
Používáme pouze kvalitní materiály vhodné pro polep vašeho vozu od specializovaných výrobců.

Výhody
– Profesionální, vyškolený tým
– Rychlé jednání
– Mnohaleté zkušenosti
– Široká paleta barev a stylu
– Množstevní slevy
– Změna barvy vašeho vozidla snadno a rychle
– Ochrana a zachování původního laku
– Jednoduché uvedení vozu do původního stavu
– Výrazně nižší cena oproti autolaku

Rizika
Všechna rizika jsou minimalizována díky zkušenostem, profesionálnímu přístupu a použití nejvhodnějších materiálů. Případná rizika se mohou projevit v životnosti polepu u některých dílů automobilu. V případě, že se závada projeví, jednoduchým způsobem opravíme danou část. Dále, pokud máte neoriginální lak na vašem vozidle, je možné, že při odstraňování polepů dojde k jeho poškození.